Kurumsal

Bir Adım İlerisi

Mobilya ve Dekorasyon konusunda ki 30 yıllık tecrübemizi 2014 yılında kurduğumuz PROCONTRACT Dekorasyon Mobilya firmamızda birleştirdik.

Müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde, doğru cevap vererek, farklı fikirlere ve yeniliklere açık ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında birçok ünlü markaya başarılı işlere imza attığımız, çalıştığımız markaların ve firmaların bulunduğu Referanslar bölümümüzde mobilya dekorasyonlarını yaptığımız işlerden bazılarını Referanslar alanında görebilirsiniz. Müşterilerimizin istedikleri projeleri eksiksiz olarak mimari tasarımına uygun şekilde üretiyor ve zamanında teslim ediyoruz. Bunun için geçmişten beri bildiğimiz, tanıdığımız, konularında uzman teknik kadromuz ve ustalarımız ile çalışıyoruz.

Kurumsal

Vizyon ve Misyon

Projenin büyüklüğüne veya alanında ulaşılabileceken yüksek kalitede ihtiyaç duyulan ürün miktarına bakılmaksızın ve müşterilerine çözüm ortağı olarak, yüksek kalitede taahhüt hizmetleri, ürünleri ve ilgili hizmetleri zamanında ve ideal bütçeyle sağlayarak; her zaman altında çalıştığı standartları geliştirmek, faaliyet gösterdiği bölgelerde en çok aranan müteahhit tedarikçisi ve iç kimlik çözüm ortağı haline gelmek…

Tüm sınırlara meydan okumaya kararlıyız..
İnatçı, yenilikçi ve yaratıcı olmaya çalışıyoruz. Gereken en iyi çözümü sunacağımıza söz veriyoruz. Kendimizi müşterilerimizle en iy profesyonel ilişkileri kurmaya ve sürdürmeye adadık.

Daha hızlı, daha iyi, daha kaliteli ve maliyet bilinci ile herhangi bir rakibimizden daha fazla çalışacağız…